Hızlı İletişim


Hytera RD985S

HYTERA RD985S

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.
DMR Logo

Hytera Turkey 360

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Dijital tekrarlayıcı RD985S gerçek bir çok yetenekli: Sadece analog ve DRM modlarında geleneksel radyo çalışmasını desteklemez, aynı zamanda DMR kanallı radyo sistemlerinde de kullanılabilir ve ayrıca DMR Simulcast ve Hytera XPT Sistemlerinde radyo kapsama alanından sorumludur .

Tekrarlayıcı, açık ETSI standardı Dijital Mobil Radyo (DMR) ile birlikte geliştirilmiştir ve teknik özellikleri sayesinde dijital radyoya giden yolda mükemmel bir arkadaşınızdır.

KULLANIM ALANLARI

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.
  • Organizasyonlar
  • Polis Merkezleri
  • Askeri Alanlar
  • İnşaat Alanları
  • Kurumlar
  • Arama Kurtarma
  • Satış Organizasyonları

DOWNLOADS

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

PRO SYSTEM

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Profesyonel radyo sistemlerinin kalbi Hytera’dan tüm tekrarlayıcılar IP modunda kapsamlı bir radyo ağına dijital modda bağlanabilir. Analog modda, tekrarlayıcılar arka arkaya birbirine bağlanabilir. Hem geleneksel analog hem de DMR modlarında (DMR Tier II), RD985 ve RD985S tekrarlayıcılar bir radyo sistemindeki RD625 ve RD965 tekrarlayıcılarla kullanılabilir.

UPDATE EDİLEBİLİR

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Daha büyük zorluklar için yükseltilebilir RD985S tekrarlayıcı yalnızca geleneksel analog ve dijital modları değil, yükseltmeyle açılabilen diğer modları da destekler. DMR senkronizasyonu, DMR kanallı radyo veya Hytera XPT radyo sistemleri için bir baz istasyonuna yükseltilebilir. Bu, RD985S’nin büyüyen radyo projeleri için güvenli bir yatırım olduğu anlamına gelir.

FREKANS SPEKTURUMU

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Frekans spektrumunun gelişmiş kullanımı TDMA teknolojisi sayesinde, analog veya dijital FDMA sistemlerinde olduğu gibi aynı kanalı iki kat daha fazla kullanıcı kullanabilir. Kısıtlı frekans kaynakları nedeniyle, bu önemli bir rahatlama sağlar ve sistem terminalleri ve lisansları için maliyetleri azaltır.

GÜVENLİ İLETİŞİM

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Radyo iletişiminizi gizli dinlemeye karşı korumak için, RD985S tekrarlayıcı DMRA şartnamesine göre gelişmiş dijital şifreleme işlevlerine sahiptir. Varyanta bağlı olarak 40-, 128- veya 256-bit şifrelemeyi destekler. Hava arayüzü ile şifreleme sinyalleri ve radyolar ve tekrarlayıcılar arasındaki iletişim verileri güvenilir koruma ile iletilir.

ÇİFT MOD

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Çift mod ve otomatik değiştirme RD985S tekrarlayıcı, alıcı sinyalinin türüne bağlı olarak dijital ve analog mod arasında otomatik olarak geçiş yapabilir.
Daha fazla iletim gücü, daha fazla aralık RD985S tekrarlayıcı 100 Watt’a (UHF) kadar ayarlanabilir bir iletim gücü sunar ve böylece modern PMR radyo sistemleri için yüksek gereksinimleri karşılar.

GÜVENİLİR

Tek Frekanslı Ağ ve Hytera XPT.

Son derece güvenilir RD985S askeri standartlara göre tasarlandığından, yüksek güvenilirlik ve mükemmel performans sunar. Bağımsız laboratuvarların test sonuçları, cihazın parazit olmadan (MTBF) 100.000 saate kadar çalıştırılabileceğini ve bu nedenle aşırı durumlarda kullanım gereksinimlerini karşıladığını göstermiştir.

Yüksek soğutma kapasitesi
Hidrofor, üretilen ısıyı olağanüstü verimlilikle dağıtabilir. Ayrıca, entegre fan sistemi istikrarlı ve güçlü bir çalışma sağlar.

Hytera Turkey
Türkiye Distribütörü

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?