Hızlı İletişim


Hytera RD625

HYTERA RD625

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.
DMR Logo

Hytera Turkey 360

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

RD625, binalarda ve tünellerde güvenilir radyo kapsama alanı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir dijital tekrarlayıcıdır. RD625, Dijital Mobil Radyo (DMR) açık ETSI standardına uygun olarak geliştirilmiştir ve dijital veya analog sinyallerle çalıştırılabilir.

KULLANIM ALANLARI

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.
  • Organizasyonlar
  • İnşaat Alanları
  • Kurumlar
  • Arama Kurtarma
  • Satış Organizasyonları

DOWNLOADS

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

ESNEK IP AĞI

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

Hytera’nın DMR tekrarlayıcısı, birden çok siteye sahip IP tabanlı bir iletişim ağına bağlanabilir. Dolaşım işlevi, bu radyo ağındaki radyolara hücreler arasında ses ve veri hizmetleri sağlamak için kullanılır.

VOIP ÖZELLİĞİ

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

VoIP özel otomatik şube santrallerini bağlama RD625 tekrarlayıcı, DMR radyo ağındaki mevcut VoIP telefon sistemlerine SIP abonesi olarak bağlantı sağlar. Bu, DMR radyo abonelerinin telefon şebekesinden katılımcılarla yarı çift yönlü görüşmeler yapmasına olanak tanır. Telefon aboneleri, radyo şebekesinde bireysel veya grup olarak arama yapma seçeneğine sahiptir.

ANALOG & DIGITAL

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

Otomatik olarak geçiş yapabilen analog ve dijital çalışma RD625 tekrarlayıcı hem analog hem de dijital modda çalıştırılabilir ve şu anda kullanımda olan analog sistemlerle tamamen uyumludur. Cihaz, alıcı sinyal tipine bağlı olarak dijital ve analog mod arasında otomatik olarak geçiş yapabilir, frekansları ve kanalları manuel olarak yapılandırma ihtiyacını ortadan kaldırarak hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

AC/DC GEÇİŞ

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

Otomatik AC / DC geçiş RD625’in entegre güç kaynağı, alternatif akım ve doğru akım arasında otomatik olarak seçim yapar. Bu, tekrarlayıcıyı normal güç kaynağına ek olarak bağımsız bir doğru akım kaynağına (UPS) bağlayarak arızaya dayanıklı bir radyo sinyali sağlamayı mümkün kılar. AC kaynağı arızalanırsa, RD625 otomatik olarak ikinci güç kaynağına geçer.

ŞİFRELEME / KOLAY KURULUM

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

Arayüzünün Şifrelenmesi  ile, telsizler ve tekrarlayıcılar arasındaki şifreleme sinyali ve iletişim verileri güvenilir koruma ile iletilir.

Kolay kurulum
RD625’in iyi tasarlanmış tasarımı, isteğe bağlı olarak sunulan duvar braketini kullanarak duvar montajını kolaylaştırır. Bu, tekrarlayıcının binalara esnek ve rahat bir şekilde monte edilmesini mümkün kılar.

TASARIM & KONTROL

Duvara montaj, Kompakt DMR Röle.

Kompakt hepsi bir arada tasarım RD625, verici ve alıcı bileşenlerini, güç kaynağını ve dupleksleyiciyi (isteğe bağlı) kompakt kasasında birleştirir.
Tekrarlayıcı tanılama ve kontrol sistemi (RDAC) RD625, PC tabanlı bir uygulama kullanılarak izlenebilir, kontrol edilebilir ve kontrol edilebilir. Yazılım, birden çok noktadan ağ erişimini destekler ve yöneticilerin DMR radyo ağını izlemesini sağlar.

Hytera Turkey
Türkiye Distribütörü

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?