Hızlı İletişim


Hytera PNC 370

HYTERA PNC370

Bas Konuş (PoC)
Hytera LTE
Hytera PNC370

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bas Konuş (PoC)

PNC370 kompakt, kullanımı kolay bir LTE el telsizidir. Hücresel Ağ üzerinden PTT (PoC) sayesinde, hızlı ses iletişimi ve veri aktarımının yanı sıra LTE mobil radyo ağları (4G) WiFi üzerinden neredeyse sınırsız bağlantı sağlar. Yenilikçi iki yönlü telsiz, işletim dizilerini optimize etmek gibi çok çeşitli geniş bant uygulamaları için ideal çözüm platformudur ve profesyonel mobil telsizin (PMR) tüm avantajlarını daha fazla radyo kapsama alanı ve daha iyi ses kalitesi ile birleştirir.

KULLANIM ALANLARI

Bas Konuş (PoC)
  • Organizasyonlar
  • AVM
  • Depo Alanları
  • Lojistik
  • Güvenlik Firmaları
  • Ulaşım Sektörü
  • Taksi Durakları
  • Turizm Sektörü
  • Resmi Kurumlar

DOWNLOADS

Bas Konuş (POC)

GENİŞ BANT PMR

Bas Konuş (POC)

Geniş bant şebekelerinde PMR avantajları
PNC370, çevredeki mevcut tüm geniş bant şebekelerini kullanır ve bireysel ve grup çağrısı ve acil durum çağrısı gibi çeşitli sesli çağrıların yanı sıra hızlı çağrı kurulumu da dahil olmak üzere profesyonel mobil radyonun tüm avantajlarına sahiptir. daha iyi bir ses kalitesinde.

MAKSİMUM KULLANABİLİRLİK

Bas Konuş (POC)

PNC370, ticari olarak satılan bir SIM kart ve mevcut WiFi ağlarına bağlantı sayesinde mobil 4G telsiz kapsama alanını kullanarak her yerde basit, uygun maliyetli ve neredeyse sınırsız iletişimi mümkün kılar. Bu kombinasyon, özellikle iç mekanlarda ve daha büyük bina komplekslerinde geniş bant üzerinden güvenilir iletişim sağlar.

UYGULAMALAR / ÖZELLİKLER

Bas Konuş (POC)

PNC370, çok çeşitli uygulama çözümleri için ideal bir platformdur. Önceden yüklenmiş Android uygulamaları kullanışlı PoC hizmetleri sunar. Hytera ayrıca üçüncü taraf tedarikçilerin geliştirilmesi ve uyarlanması için açık bir API sunar. Önceden yüklenmiş uygulamalar, dağıtım programı tarafından uzaktan kapatılabilir veya yeniden etkinleştirilebilir.

ESNEKLİK

Bas Konuş (POC)

Farklı ses aksesuarları hem Bluetooth hem de jak yoluyla kolayca bağlanabilir. Dahili GPS işlevi, konum tanıma ve planlamayı mümkün kılar ve gerçek zamanlı saat (RTC), çağrı geçmişinin görüntülenmesini sağlar.

GÜVENİLİR SAĞLAMLIK

Bas Konuş (POC)

PNC370, MIL-STD-810 G standartlarını karşılar. 1,2 metre yükseklikten düşme testleri, cihazın dayanıklılığını doğrular. Bu ayrıca daha sert ortamlarda kullanım için de uygun hale getirir. Etkileyici pil kapasitesi uzun bir çalışma süresi sağlar. Akıllı telefon gibi mikro USB şarj işlevi sayesinde, cihaz hareket halindeyken her zaman ve her yerde şarj edilebilir. Ayrıca, PNC370 isteğe bağlı 6 üniteli bir şarj cihazı kullanılarak da şarj edilebilir.

KOLAY KULLANIM

Bas Konuş (POC)

Radyo tek elle kolayca çalıştırılabilir. LED el feneri gibi ek işlevler de tek dokunuşla açılıp kapatılabilir.

Hytera Turkey
Türkiye Distribütörü

Open chat
Nasıl yardımcı olabilirim?